• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/oremder
  • https://www.twitter.com/oremder

Sektörümüzün önde gelen ve dünya markalarını buluşturan fuarda, OREMDER olarak mesleğin ve derneğin tanıtımını gerçekleştirdik.

Dünya Kapı Sektörü İstanbul'da buluştu

76 ülkeden 20 bini aşkın ziyaretçiyi buluşturan ''10. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı'' İstanbul Fuar Merkezi'nde 14-17 Ocak tarihlerinde gerçekleşti.


Sektörün önde gelen firmaları ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmalar yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini sergilediler.

KAPI FUARI'ında son moda kapı modellerinin yanı sıra Ağaç işleme makinaları ve Mobilya yan sanayinin lider firmaları da yer aldı.

ziyaretçiler, yeni kapı üretim teknolojilerinin yanı sıra Ağaç işleme ve Mobilya sektöründeki teknojik değişimi de yakalama fırsatı buldular.Orman Endüstri Mühendisleri Derneği (OREMDER) Kapı Fuarı'nda Katılımcı olarak yerini aldı

Sektör temsilcileri ve meslektaşlarımızı bir araya getiren OREMDER, mesleğin tanıtımı ve gelişimi açısından önemli görüşmeler gerçekleştirdi.


OREMDER Danışmanlarımız Hakan BİROL ve Prof. Dr. Tuncer DİLİK'e, fuarda görev alan arkadaşlarımıza, standımızı ziyaret eden misafirlerimize, fuar sponsorumuz Maramara Yapı Sistemleri'ne ve DEMOS fuarcılığa katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

OREMDER Yönetim Kurulu 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın